Honda Moto
По русски

Motocikli  >>  ATV 

 

Honda ATV TRX680FA


Motora tipsOHV 4-taktu viencilindra dzinējs ar šķidruma dzesi
Darba tilpums675 cm³
Maksimālā jauda24,6kW/6000min-1 (95/1/EC)
Maksimālais griezes moments50,1Nm/5000min-1 (95/1/EC)
Degvielas padeves sistēmaElektroniskā iesmidzināšana
StartersElektriskais
PārnesumkārbaAutomātiskā/3-pārnesumi elektroniskā ar reversu
Piedziņa / Galvenais pārnesums2WD/4WD, Kardāns
Garums2113mm
Platums1189mm
Augstums1207mm
Sēdekļa augstums875mm
Klīrenss254mm
Degvielas tvertnes tilpums17L
Balstiekārta priekšējāNeatkarīgā, gājiens 175mm
Balstiekārta aizmugurējāNeatkarīgā, gājiens 203mm
Priekšējā riepa25 x 8 - 12
Aizmugurējā riepa25 x 10 - 12
Priekšējās bremzes180mm hidroliskās bremzes, aizmugurē 160mm hidroliskās bremzes
Aizmugurējās bremzes160mm hidroliskās bremzes
Svars294kg
krāsasarkana
Cena11 890 EUR
Apraksts
Pārsteidzoši pielāgojams. Ar izcilu jaudu, kustīgumu un izturību uz ceļa.Nevainojams stils, ar nelielu svaru savai klasei, Rincon TRX680F A ir Hondas top-līmeņa sporta ATV (visu reljefu virsmām) transporta līdzeklis.
Iespaidīgajam ar šķidrumu dzesētajam 675cm3 dzinējam ir 40mm PMG-F1 degvielas iesmidzināšanas sistēma- pirmoreiz lietota Hondas ATV- kas nodrošina pastāvīgu sniegumu augstu kalnos, teicamu iedarbināšanu aukstos laika apstākļos, ekonomiskāku degvielas patēriņu un lielāku jaudu. Un ar Hondas automātisko transmisiju, kas piedzen jaudu caur hidraulisko pārveidotāju, ar 3 ātrumiem uz priekšu un vienu atpakaļgaitas ātrumu, šī spēcīgā mašīna ir patiešām būvēta smagam darbam. Nekādu siksnu nozīmē to, ka nav nekādu jaudas zudumu vai slīdēšanas slapjā laikā. Kad nepieciešams, tā Elektriskā pārslēgšanas programma (ESP) ļauj viegli izvēlēties pārslēgšanu ar roku, vienlaicīgi TraxLok™ rokturis ļauj viegli izvēlēties 2WD/4WD piedziņu. Rincon TRX680F A, ar tā augšējā vārsta vienu cilindru, kas tiek dzesēts ar šķidrumu, dod ārā jaudas pārpilnību, kas nepieciešama vilkšanai tauvā, transportēšanai vai apkārtējo plašumu izpētei. Lai jūs varētu izmantot visu tā vareno jaudu, Rincon lepojas ar plašu īpašību klāstu, kas padara braukšanu patiesi baudāmu. Tāpat kā elektriski vadāmā automātiskā transmisijas sistēma, ar izvēlēties iespējamo 2WD/4WD- tāpat kā modernajiem sportam izmantojamiem braucamajiem (SUV)- tā zīdaini līdzenā jauda tiek pārnesta uz spēcīgas vilkmes riteņiem caur izturīgu piedziņu, kas neprasa lieku apkopi. Braukšanas kvalitāte ir vienkārši izcila,pateicoties lielajam dziļi polsterētajam sēdeklim, četru riteņu neatkarīgai balstiekārtai, piemērotam aizmugures triecienu izliekumam, SUV -tipa radiālajām riepām un viegli vadāmajai stūrēšanai. Duālās priekšējās disku bremzes ar suportos iebūvētu attīrītāju labākai bremzēšanai. No elegentā instrumentu paneļa un automašinu- stila restēm un priekšējām gaismām līdz pat tādām parocīgām lietām kā aizdedzes atslēga, mazgājams gaisa filtrs, ietilpīga benzīnbāka, RinconTRX680 F A piedāvā augstāku kvalitāti un sniegumu, lai ieņemtu sev pienācīgu vietu savas klases augšgalā.
Šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne nevāc apmeklētāju datus. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk