WX 15

Cena 489 € 544 €

VIEGLIE UN AUGSTSPIEDIENA SŪKŅI

WX un WH sērijas sūkņus raksturo neliels svars, portatīvums un liels spiediens. Neskatoties uz nelielo izmēru, šie ūdens sūkņi spēj nodrošināt 8 m sūknēšanas augstumu un iespaidīgu spiedienu. Turklāt tiem ir savienojumi, kas nodrošina ātru šļūteņu pieslēgšanu un atslēgšanu bez papildu instrumentiem. Ļoti portatīvie WX sērijas ūdens sūkņi ir īpaši kompakti un viegli, kas ļauj tos ērti nogādāt jebkurā galamērķī. Unikālā 360° eļļošanas sistēma ir aizsargāta pret noplūdēm un ļauj ūdens sūkni darbināt praktiski jebkurā pozīcijā. Šīs eļļošanas sistēmas dēļ ūdens sūkni var bez problēmām iedarbināt arī pēc uzglabāšanas vai transportēšanas nestandarta pozīcijā. WH sērijas sūkņu kodols ir jaudīgais GX 160 motors un izturīgais čuguna darba rats, kas ir piemērots pat ļoti abrazīvām vidēm. Pašuzpildes ūdens sūkņi, nodrošinot īpaši augstu spiedienu un ūdens pacēluma augstumu, ir teicami piemēroti ūdens smidzināšanai, augstspiediena strūklas radīšanai, apūdeņošanai lielā attālumā vai ugunsdzēšanas vajadzībām.

OHV 4-TAKTU MOTORS

Jaudīgs, efektīvs un uzticams motors. Viegli iedarbināms jebkuros apstākļos. Automātiskā dekompresija samazina iedarbināšanai nepieciešamo spēku.

OIL ALERT™ sistēma

Lai novērstu motora bojājumus, automātiski izslēdz ģeneratoru, ja eļļas līmenis nokrītas zem drošas ekspluatācijas līmeņa.

NELIELS SVARS UN TEICAMA PĀRVIETOJAMĪBA

Īpaši kompakts un viegls ūdens sūknis ar iebūvētu rokturi vieglai transportēšanai un uzglabāšanai.

 Tehniskie dati
Motora tipsGXH 50
Darba tilpums49 cm³
Motora jauda2.1 zs (1.6 kW) pie 7000 apgr./min
Maksimālais griezes moments1.0 Nm pie 4500 apgr./min
StarterisRokas
Degvielas tvertnes tilpums0.77 l
Darbības laiks ar pilnu tvertni1h 30 min
Jauda240 l/min
Ieplūdes un izplūdes diametrs40 mm / 1.5 "
Uzsūkšanas augstums8 m
Celšanas augstums40 m
Spiediens (bar)4 bar
Cietvielu izmērs5.7 mm
Darbības skaļums88 dB (A)
Platums275 mm
Garums325 mm
Augstums375 mm
Masa9 kg
Cena544 €
Cena ar atlaidi489 €
atpakaļ

Aktuāli