REDMOTO CRF450RX ENDURO

Krāsas
  • EXTREME RED

Cena 9 900 € 11 197 €

Redmoto CRF450RX Enduro

2021. gadam ikviena CRF450R detaļa ir jauna, izņemot riteņus un dzinēju, un visaptverošus atjauninājumus ietekmējušas tieši zināšanas, kas gūtas, izstrādājot Tima Gajsera HRC 2019. gada čempionātā uzvarējušo CRF450RW motociklu. Jaunais rāmis un aizmugurējā dakša, kā arī izmaiņas ģeometrijā un balstiekārtā ietaupa svaru un ievērojami uzlabo pagriezienu izbraukšanu. Dzinējs saņēmis ieplūdes/izplūdes gāzu sistēmas uzlabojumus, jaunu dekompresijas sistēmu un vienu izplūdes trokšņa slāpētāju, lai uzlabotu un izlīdzinātu gaitu zemos- vidējos apgriezienos. Lielāks hidrauliskais sajūgs nodrošina labāku kontroli ar vieglāku sviras spiedienu. Kompaktākas plastmasas detaļas un mazāks sēdekļa bloks palielina kustības brīvību.

2021. gada CRF450R modelis saņēmis plašu uzlabojumu klāstu izstrādes tēmas ”žiletes asuma pagriezienu izbraukšana” ietvaros. Pirmkārt, tas ir par 2 kg vieglāks, pateicoties pārskatītajam rāmim un apakšrāmim. Jaunā rāmja un aizmugures dakšas stingrības līdzsvars apvienojumā ar stingrāku šasijas ģeometriju, paaugstinātu klīrensu un balstiekārtas izmaiņām ir vērsti uz optimālu veiktspēju pagriezienos. Mācības, kas gūtas no Tima Gajsera uzvaras 2019. gada čempionātā, mazina braucēja nogurumu, ļaujot visa spēju diapazona entuziastiem konstanti optimizēt savus apļa laikus.

Arī dzinējs ir guvis labumu no HRC zināšanām, pievēršot lielu uzmanību griezes momentam zemā un vidējā apgriezienu diapazonā. Dekompresors ir pārvietots, gaisa filtra tilpums ir palielināts, droseles korpuss un izplūdes atveres ir pārveidotas. Izplūdes gāzu caurule ir jauna, un viens trokšņa slāpētājs aizstāj dubulto trokšņa slāpētāju.

Lielāka tilpuma hidrauliskajam sajūgam ir vēl vieglāka sviras darbība, savukārt citi svara samazināšanas paņēmieni ir mazāks degvielas sūknis un optimizēts magnija cilindra galvas vāks. Arī jaunās plastmasas detaļas ir vieglākas un plānākas, lai vairotu braucēja brīvību, un sēdekļa aizmugure ir mazāka un zemāka. Galvenos atjauninājumus noslēdz jaunā, izteiksmīgā, pilnīgi sarkanā krāsu grafika.

 

*Motocikls ir reģistrējams lietošanai ceļu satiksmē

 Tehniskie dati
Motora tipsŠķidrumdzeses 4-taktu 4-vārstu Unicam SOHC viencilindra
Darba tilpums449 cm³
Degvielas padeves sistēmaPGM-FI elektroniskā degvielas iesmidzināšana
StartersElektriskais
Pārnesumkārba5-pārnesumi MT
Piedziņa / Galvenais pārnesumsķēde
Garums2182 mm
Platums839 mm
Augstums1282 mm
Sēdekļa augstums965 mm
Klīrenss336 mm
Degvielas tvertnes tilpums7.3 L
Balstiekārta priekšējāShowa 49mm coil spring fork
Balstiekārta aizmugurējāShowa monoshock ar Honda Pro-Link sistēmu
Priekšējā riepa90/90 R21
Aizmugurējā riepa140/80 R18
Priekšējās bremzes260mm hydraulic wave disc
Aizmugurējās bremzes240mm hydraulic wave disc
Svars107.6 kg saussvars
Mērinstrumentu panelisDigitāls displejs
ApgaismojumsLED
KrāsaSarkana
Cena11 197 €
Cena ar atlaidi9 900 €
atpakaļ

Aktuāli